SIA "G. Andersona kokdarbnīca", tagad SIA "Wooden Frog", tika dibināta Siguldā 1997. gadā kā neliels ģimenes uzņēmums - kokdarbnīca. Kopš tā laika esam izkopuši savu īpašo rokrakstu un darba kvalitāti. Darbnīcā no Latvijā auguša oša, ozola, alkšņa un kļavas izgatavojam pašu izstrādātas oriģinālas koka lietas: bērnu mantiņas, suvenīrus, interjera un virtuves priekšmetus. Savā darbā izmantojam dabai draudzīgas izejvielas un apdares materiālus, tāpēc droši varam teikt, ka strādājam ar lielu atbildības sajūtu un rūpību. Pašu gatavotās koka oriģināllietas piedāvājam veikaliņā "Koka Varde" Rīgā, Akas ielā 2, kā arī svētku un vasaras gadatirgos visā Latvijā. Tāpat vedam atrādīt savu veikumu uz ārvalstīm. 

Laika gaitā esam uzkrājuši labu pieredzi arī pasūtījumu darbu izstrādē. Izgatavojam māju nosaukumus, kāzu atribūtus (saslēdzamas koka sirdis ar gravējumiem u. tml.), oriģinālus suvenīrus, prezentāciju un reklāmas priekšmetus u.c., taču šī ir tikai neliela daļa no iespējamajiem pakalpojumiem, ko varam realizēt, izmantojot mūsu darbnīcas iespējas. Svarīgi, lai jums būtu aptuvena ideja un vēlme, par pārējo parūpēsimies mēs! Garantējam augstu kvalitāti, individuālu pieeju un oriģināus risinājumus.

Kokdarbnīca ir aprīkota ar mūsdienīgām iekārtām, kas ļauj izpildīt darbus profesionālā līmenī, lielos apjomos un laicīgi.  Nu jau 15 gadu ilgajā darba pieredzē nelielu koka izstrādājumu izgatavošanā ir attīstīta teicama tehniskā un zināšanu bāze, kas ļauj veiksmīgi realizēt gan pašu, gan arī mūsu klientu ieceres.

Strādājam arī ar lāzerapdrukas un griešanas iekārtu, kas paver plašas iespējas izstrādājumu individualizēšanā. Uzraksti, logo, fotogrāfijas (līdzīgi kā gravīra) gan uz plakanas virsmas, gan apaļas – tas viss pie mums ir iespējams! Gravēt varam ne tikai uz koka, bet arī uz organiskā stikla.

Par mūsu produkcijas un individuālo pasūtījumu iespējām kokdarbnīcā aicinām interesēties, zvanot meistaram Guntaram Andersonam: +371 29226726

Regulāri pārbaudām arī "Koka Vardes" e-pasta kastīti: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu


Neliels ieskats mūsu izstrādāto individuālo pasūtījumu klāstā: